-
Dzisiejsza uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres komunii wielkanocnej. W sąsiedniej parafii odpust: suma o 12.30, nieszpory o 16.15.
-
Zapraszamy dziś na godz. 17.00 na koncert organowy z okazji Dnia Matki. Przy tej okazji zbiórka na fundusz organowy.
-
O godz. 18.30 dziś nabożeństwo majowe.
- We wtorek o 17.30 nabożeństwo do MB Bytomskiej.
- W środę o 17.30 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
-
W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami: Rynkiem i Krakowską do kościółka Ducha Świętego.
-
Przez cały czerwiec po wieczornej Eucharystii nabożeństwa ku czci
Najświętszego Serca Pana Jezusa.
-
W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.
-
W piątek dyspensa biskupa gliwickiego od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
- Po porannej Mszy Świętej w sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Potem spotkanie członków Róż Różań-cowych na plebanii.
- W sobotę rano odwiedziny chorych.
- Polecamy aktualny numer Gościa Niedzielnego wraz z dodatkiem poświęconym św. Piotrowi i jego następcom.