• Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy Okres Wielkanocny.

  • kościółku Ducha Św. dziś odpust, Msza Święta w języku łacińskim o godz. 9.30.

  • W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze Św. w tym dniu o 7.00 i 18.00. Na wieczorną Eucharystię i na spotkanie po niej zapraszamy członków Wspólnoty MB Bytomskiej.

  • We wtorek Dzień Matki – nabożeństwo do MB Bytomskiej o 17.30, Msza Święta w int. naszych Matek, a po Mszy wspólne śpiewanie pieśni maryjnych.

  • Także we wtorek o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej wernisaż wystawy poświęconej misjonarzowi ze Śląska, o. Paulowi Joachimowi Schebeście. Wystawa potrwa do 24 czerwca.

  • W czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

  • W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres komunii wielkanocnej. W sąsiedniej parafii odpust: suma o 12.30, nieszpory o 16.15.

  • W przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Pie-kar Śląskich. Dojazd we własnym zakresie.

  • Za tydzień o 17.00 koncert z okazji Dnia Matki i zbiórka na fundusz organowy.

  • Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściu ze świątyni.