- Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
- Wszystkich parafian zapraszamy dziś o godz. 15.00 na uroczyste nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Za pobożne odmówienie Koronki w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
- W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej Różaniec Fatimski.
- We wtorek nabożeństwo do MB Bytomskiej o 17.30.
- Od tego tygodnia poczynając do wakacji w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18.00 z inicjatywy członków Klubu Gazety Polskiej odprawiana będzie Msza Święta za ojczyznę.
- Przy wyjściu z kościoła możliwość nabycia Gościa Niedzielnego.