NIEDZIELA 23 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

9.00 – za †Gabrielę Patyniak w 9. rocznicę śmierci;

10.00 – k-ł Ducha Św. – Msza Św. w rycie trydenckim;

11.00 – za Maję Kompałę z prośbą o uzdrowienie;

12.15 – za zmarłych, którymi są: mąż Józef Kozieł w 2. rocznicę śmierci i syn Mariusz;

19.00 – za ††Jana Ziomka w 42. rocznicę śmierci, Ewę Ziomek, Krzysztofa Ziomka, Petronelę Smelik oraz ††rodziców z obu stron.

 

PONIEDZIAŁEK 24 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

18.00 – za ††rodziców Tadeusza i Hildegardę Karolczuków;

18.00 – za †Eugenię Rucińską.

 

WTOREK 25 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

7.30 – za †Marka Majewskiego (pogrzebowa);

18.00 – za ††Irenę i Jana Skrzypców;

19.00 – k-ł Ducha Św. – Msza Św. w rycie trydenckim.

 

ŚRODA 26 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za Stefanię i Mikołaja Olejników w 32. rocznicę śmierci;

7.00 – za †Barbarę Greczkowicz;

18.00 – za ks. Krzysztofa w 35. rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bytomskiej;

18.00 – za †Danutę.

CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

18.00 – za †Waleriana Musiała oraz jego ††rodzeństwo;

19.00 – k-ł Ducha Św. – Msza Św. w rycie trydenckim.

 

PIĄTEK 28 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

18.00 – za Sylwestra z okazji 46. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bytomskiej;

18.00 – za Krystynę i Józefa Kowalczyków z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bytomskiej.

 

SOBOTA 29 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

18.00 – za Mię Sobolewską w 1. rocznicę urodzin, jej rodziców i chrzestnych z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bytomskiej;

18.00 – za †Władysława Kołcza w 2. rocznicę śmierci, ††rodziców Zofię i Franciszka Kołczów oraz Marię i Benedykta Burdyszków;

19.00 – k-ł Ducha Św. – Msza Św. w rycie trydenckim.

 

NIEDZIELA 30 PAŹDZIERNIKA

 

7.00 – za †Danutę;

9.00 – za †Edmunda Trzęsickiego, ††rodziców, teściów, sióstr i szwagrów;

10.00 – k-ł Ducha Św. – Msza Św. w rycie trydenckim;

11.00 – za. †ks. prob. Wacława Schenka w 40. rocznicę śmierci;

11.00 – za †o. Huberta Lupę;

12.15 – za córkę Katarzynę z okazji rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Bytomskiej;

19.00 – za ††Annę i Romana Witkowskich oraz Edwarda i Jana Witkowskich.